reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

nebankove pujčky i pro občany sr ostatní služby inzerce a

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 0 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Inzerce

QIP fórum Česká technická podpora QIP messengeru. QIP čeština, packy, pluginy, skiny a zvuky. Tipy a triky pro QIP 2005 a QIP Infium.. Quiksilver Zajímavé vůně od značky Quiksilver jsou nyní dostupné i Vám. Nakoukněte

Archiv podobných inzerátů Nebankovní půjčky i pro cizince

Nebankovní půjčka do 40 tis. bez nahlížení do registrů i pro občany SR a cizince s trvalým Služby inzerce; Reklama; péče>>Ostatní služby

Expresní půjčky -

Nebankovní úvěr poskytujeme do 5 000 000 Kč úvěr je určen pro občany i firemní klienty. Vyřízení je velmi rychlé,peníze zajistíme do 24hod.

Půjčky a úvěry - Ekonomika, finance, právo - 5 - Evropa

Inzerce půjček.Najdete u nás nebankovní půjčky, půjčky bez registru, půjčky bez příjmu a vše ostatní.Diskuse o půjčkách a další půjčky na našem portálu.Půjčky.

Půjčky bez registrů, půjčky bez registru bez - Snadná

Půjčky pro občany a Poskytujeme pujčky ze soukromých zdrojů.Spolupracuji s 65 je zaplatit 900 Kč za notářské služby.Pokud máte zájem

Pôžičky on-line ihneď

půjčky i půjčky pro ostatní občany. Bez poplatků předem. Nenahlížíme do registrů. Chcete-li využít našich služeb, napište nám. Nebo vyplnte v odkaze ON-LINE dotazník. Ten nám odešlete. Budeme vás

Nebankovní půjčky pro důchodce bez registru

Půjčky pro důchodce. Inzerce nabídek a Zpracování úvěru a všechno ostatní šlo tak (výpis z BÚ, SIPO, vyúčtování za elektřinu, služby

MČ Plzeň 1 - Dílčí závěrečný účet MO Plzeň 1 za rok 2016

osobní asistence pro občany MO Plzeň 1 právní a ekonomické služby, ostatní služby Kč SR UR Skutečnost % z upr. 2016 2016 31.12.2016

rychlé nebankovní půjčky šumperk online

000 Kč. pujcky Rychnov nad Kněžnou Tags: půjčka z beninu , online pujcky Čáslav , bezúročná půjčka zdanění , pujcky online Sedlčany , pujcka na cokoliv10 puck drillsháním: půjčku jsem občan sr. www

Lion Line - Abecední seznam firem -F

F&V Café s.r.o. Svat. Čecha 28 61200 Brno Telefon: +420545213453 Fax: +420545210616 Velkoobchod cukrovinek. Distribuujeme žvýkačky Wrigley (Orbit, Winterfresh

Ostatní půjčky |

Inzerce nebankovních i bankovních půjček Nabízíme i malé pujčky před Nabízíme komplexní finanční služby pro občany z ČR: oddlužení,

Finance | Katalog odkazů

Finanční pujčky zlín. Inzerce půjček pro každého, Poskytujeme služby v oblasti vedení účetnictví pro živnostníky,

- Best Similar Sites -

komerční banka poskytuje finanční produkty aslužby pro občany, půjčka sms i pro problémové klienty. inzerce nabízíme služby pro

Děčín půjčka bez registru

Pro občany ČR a pro občany SR s povolením trvalého pobytu. Inzerce půjček , půjčky pro cizince Půjčky pro cizince , Pujčky všem.

Finance -

Stránka nabízející levné zpracování znaleckého posudku pro účel vyčíslení daně z převodu nemovitosti, pro účely soudu a pro banky.

rychlapujcka bez registru a dokladani prijmu

pro občany ČR i SR Nabízíme půjčku pro občany ČR i SR, až 100 tis bez registrů . Jednoduché dokládání. Pro prvotní posouzení vyplňte pravdivě ormulář na našem webu. Hledáme aktivní spolupracovníky

- Best Similar Sites |

Big List of 250 of the Top Websites Like

samospráva na mapě

moravskoslezského v Ostravě pro občany obce pro služby, stavby ostatní SR 5 920 423,61 54 - Ostatní náklady 490 225,75 68

rychlé půjčky | inzercia pôžičky

je portál určený pre inzerovanie dopytu i ponuky pôžičiek.Nonstop Rychlé Krátkodobé Půjčky od Perfect Money je jiná, než ostatní půjčky.Půjčka na směnku Půjčka ihned Půjčka on-line Podnikatelská.