reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcky na rekonstrukci bytu

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 0 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

půjčka na rekonstrukci bytu rychlá půjčka do 4500 kč

půjčka na rekonstrukci bytu rychlá půjčka do 4500 kč Podzimní půjčky ONLINE. Půjčka na míru Snadné sjednání Jasné a výhodné podmínky Výše půjčy

Půjčka na rekonstrukci bytu -

Půjčka na rekonstrukci bytu. Vyplňte nezávaznou žádost a získejte rychlé peníze na cokoli chcete i bez ručitele nebo zástavy. Rychlé půjčky od 4

půjčka na rekonstrukce bytů -

Půjčka na rekonstrukci bytu - na co dát pozor? pujcky kadaň wiki; kalkulacka pujcky kb; půjčky k air bank diskuze chorvatsko; umořování půjčky kalkulačka;

Půjčka bez registru 300.000 Kč na 72 -

Půjčka bez registru až 300.000 Kč na 72 měsíců. Rychlá půjčka půjčka bez doložení příjmu online. Sms půjčka pro problémové klienty ihned před

Půjčka sms hned - Rychlá půjčka po internetu ihned - 100%

Sms půjčka ihned na účet bez 1 Kč každému i pro problémové. Pujcky Bez Registru Online Hostivice - groupevectra.fr. Půjčka až 4500 Kč na účet.

Hypoteční úvěr KB - hypotéka na nový byt i rekonstrukci domu

Chcete vlastní bydlení? Potřebujete peníze na rekonstrukci? Hypotéka od KB Vám pomůže. Jaké jsou její výhody a podmínky? Jak

Půjčka na bydlení či rekonstrukci, to je Rychloúvěr

Chcete finance na rekonstrukci včetně nákupu nového nábytku, zateplení fasády nebo na výměnu oken? Potřebujete doplatit kupní cenu bytu?

úvěry a půjčky na rekonstrukci bytu -

úvěry a půjčky na rekonstrukci bytu. Půjčte si na cokoli chcete i bez ručitele nebo zástavy. Vysoké procento schválených žádostí

Úvěry a půjčky na rekonstrukci bytu -

Úvěry a půjčky na rekonstrukci bytu si sjednejte v bance, která nabízí nejvýhodnější podmínky. Stačí doložit příjem.

Půjčka na Rekonstrukci | Cofidis

Rekonstruujete byt či dům? Zděné jádro, plastová okna anebo třeba nová střecha, využijte výhodné sazby 6,9% a samotné splátky si individuálně nastavíte dle vašich potřeb. Vezměte si náš úvěr na

Malý byt vztah buď zabije, nebo jej posílí. Rekonstrukce

interiérech, které přišly do soutěže O nejlepší rekonstrukci bytu s dveřmi Sapeli. Vedle nápadů a energie je nutné ocenit i pečlivost, s níž většinou mladé rodiny přistupují k proměně svého domova.

Půjčit peníze před víplatou praha8 - Rychlé půjčky do 5

Půjčíme Vám na rekonstrukci domu bytu družstevního bytu chaty chalupy kolik činí rozpočtové Půjčka na rekonstrukci chaty, Pujcky online bez

Půjčka na rekonstrukci bytu | Jak na finance

Mně se jeví jako nejvýhodnější způsob právě ten úvěr ze stavebního spoření. Řekl bych, že je to opravdu výhodná půjčka na rekonstrukci bytu.

Rekonstrukce bytu či domu bez registru. Půjčka na

třeba vytopil soused a vy potřebujete dát byt co nejdřív zase do kupy, ale peníze scházejí? Banka vám z jakéhokoli důvodu nepůjčí? Pak se obraťte na nás a pořiďte si naši půjčku na rekonstrukci bytu!

Hypotéka na koupi a rekonstrukci domu - Rychlé půjčky do 5

Hypotéka na koupi a rekonstrukci domu - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás!. koupi družstevního bytu . 1 hypoteka na koupi bytu a rekonstrukci 09.08.